Cropp

 

  • Cropp_s

Numer telefonu: 785 003 714

Strona internetowa: www.cropp.com

Położenie: poziom 1


CROPP

Cropp to marka dla wszystkich tych, którzy nie boją się być sobą. Inspirując się światem muzyki, sztuki i sportu, tworzy wyraziste ubrania, buty i dodatki dla kobiet i mężczyzn. 

Czerpie ze swojej prawie dwudziestoletniej historii, kreatywnie łącząc miejski styl, nowoczesne inspiracje i lokalną tożsamość.

Cropp jest taki, jak jego klienci – odważny, oryginalny i bezkompromisowy. To społeczność ludzi z pasją, którzy poprzez ubranie chcą wyrazić siebie.

 

Instagram: https://www.instagram.com/cropp/ 

TikTok: //www.tiktok.com/@cropp">https://www.tiktok.com/@cropp

Spotify: https://open.spotify.com/user/31chirtg3vdpfzubpwdtfw3ikxbm?si=4b6175c73c5f49f1

plan Galeriioferta handlowa

ccc.jpegcrazy-bubble-logo.pngevenemen-logo.jpgorange.jpgMES.jpgjysk.jpgpolskie-srebro-th1.jpggreenpoint-th.pngsuperoffice.pngmango-2.pngapart-h60.jpginglot.jpgpiekarnia-pod-telegrafem.jpgvision-express.jpgkaes_logo_s200JPG.jpgsinsay.jpggatta.jpgrylko.jpgcropp-th.pngiqos.pngapteka.jpgdeichman-th.jpgreserved-kids.jpgPRYMUS-AGD.pngsztosikimarty.jpgkebab.jpgsizeer.jpgAlleBeauty.jpgwojas.jpgtv-n.jpgbialcon.jpgGKT_ss.pngpralnia.pngrtv-euro-agd.jpgreporter-young.pnglogo_s.jpg4f.jpgrossmann.jpgbigstar.jpgHempMe_s.jpgtop-secret.jpgplkpb_s.jpgvoyager_s.jpgpepco.jpgwkruk.jpgtriumph-th.jpglogo_TATUUM.jpgpoczta-polska.jpglogo-t-mobile-02.pngPERFEKT_5.jpgHOUSE-LOGO.jpgmartes-sport.jpgreserved.jpgplay.jpgmagia.pngeuronet-corporate-print-CMYK.jpgcrf_l_ss.jpgideal.pngkolporter.jpgcross21.jpgpitbull-logo.png