Prymus AGD

  • PRYMUS-AGD_s

Strona internetowa: prymusagd.pl

Telefon: 41 266 63 42

 

PRYMUS-AGD
To firma rodzinna, założona w 1987 roku. W ostatnich latach nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Obecnie posiadamy 60 punktów sprzedaży detalicznej w województwach: mazowieckim, lubelskim, łódzkim, świętokrzyskim, podkarpackim oraz samoobsługową hurtownię o powierzchni ponad 3000 m2. Podstawą działań firmy PRYMUS-AGD jest zaspokojenie potrzeb jak najszerszej grupy klientów, dlatego dbamy o różnorodność naszego asortymentu oraz dobrą jakość oferowanych produktów. W gronie naszych klientów znajdują się kontrahenci z ANGLII, LITWY, ŁOTWY, ESTONII, BIAŁORUSI, UKRAINY, CZECH, SŁOWACJI, ROSJI, NIEMIEC i WĘGIER.

Zakres działania
Od 10 lat jesteśmy importerem drobnych artykułów gospodarstwa domowego wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej (garnki standardowe, garnki na parę, tarki, czajniki, zestawy do przypraw) i emaliowanej (garnki standard, miski), wyrobów z tworzyw sztucznych (miski, krzesła, krzesełka dla dzieci, beczki) oraz młynków z ceramicznym mechanizmem, na który dajemy 10 lat gwarancji. Wszystkie produkty importowane przez naszą firmę znakowane są marką „PRYMUS”. Jesteśmy również jednym z wiodących na polskim rynku, dystrybutorem znanych w branży AGD marek takich jak: KROSNO, EMALIA OLKUSZ, PORCELANA CHODZIEŻ, PORCELANA ĆMIELÓW, PORCELANA ŚLĄSKA, GERLACH, GERPOL, LAMELA, ARTGOS, HUTA JASŁO. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby z wikliny, drewna, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych oraz wiele produktów ułatwiających życie każdej PANI DOMU. Ogromną zaletą firmy jest proponowanie konkurencyjnych cen oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

Rzetelna firma
W roku 2010 przystąpiliśmy do programu „RZETELNA FIRMA” i uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający naszą uczciwość i wiarygodność. Dokument ten stanowi zatem obiektywne poświadczenie zasad organizacji, zarządzania i działania naszej firmy.

Dlaczego my?
Jeżeli zależy Państwu na dostarczeniu swoim klientom produktów najwyższej jakości, warto z nami współpracować. Wieloaspektowa kooperacja sprawiła, że kontrahenci, z którymi współdziałamy, cenią nas za terminowość, rzetelność, szeroką gamę produktów oraz profesjonalną obsługę. Przez cały czas istnienia firmy staramy się nadążać za trendami panującymi na rynkach: polskim i europejskim, by oferować naszym klientom towar o najwyższej jakości przy zachowaniu rozsądnych cen.

 

plan Galeriioferta handlowa

orange.jpgtop-secret.jpgreporter-young.pngsinsay.jpgapart-h60.jpgMES.jpglogo-t-mobile-02.pnglogo_TATUUM.jpgcropp-th.pngeuronet-corporate-print-CMYK.jpgvoyager_s.jpgwojas.jpgvision-express.jpggreenpoint-th.pngrtv-euro-agd.jpgsuperoffice.pngpitbull-logo.pngpiekarnia-pod-telegrafem.jpgcross21.jpg4f.jpgmango-2.pngtriumph-th.jpgHOUSE-LOGO.jpgbigstar.jpgideal.pngkebab.jpgrylko.jpgpoczta-polska.jpgkaes_logo_s200JPG.jpgHempMe_s.jpgrossmann.jpgtv-n.jpgPRYMUS-AGD.pngevenemen-logo.jpgcrazy-bubble-logo.pngjysk.jpgplay.jpgmagia.pngreserved-kids.jpgapteka.jpgsztosikimarty.jpginglot.jpgcrf_l_ss.jpgplkpb_s.jpgsizeer.jpgreserved.jpgpepco.jpgdeichman-th.jpgGKT_ss.pnglogo_s.jpggatta.jpgkolporter.jpgwkruk.jpgAlleBeauty.jpgbialcon.jpgpolskie-srebro-th1.jpgccc.jpegPERFEKT_5.jpgpralnia.pngmartes-sport.jpgiqos.png