Marzysz o nowych okularach korekcyjnych? A może przeciwsłonecznych? Bez względu na to, których szukasz, znajdziesz je w Vision Express! W tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie aż dwie oferty. Tylko teraz wybrane modele okularów korekcyjnych kupisz ze zniżką nawet do 40%*, a okulary przeciwsłoneczne wyjątkowych marek upolujesz w promocji nawet do 50%**! Kultowe oprawy od Ray-Ban, stylowe Vogue, a może Unofficial w stylu vintage? Te i inne marki czekają na Ciebie w salonach w całej Polsce!

*Zniżka obowiązuje wyłącznie przy zakupie kompletnej pary okularów korekcyjnych (tj. zestawu składającego się z oprawy oraz 2 soczewek korekcyjnych). Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym do korygowania wad wzroku powstałym po połączeniu oprawy okularowej z soczewkami korekcyjnymi. Podmiotem prowadzącym reklamę jest "Vision Express SP" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Lista producentów wyrobów medycznych objętych akcją znajduje się pod adresem visionexpress.pl/porady/info/. Szczegóły oraz regulamin akcji promocyjnej „do -40% na wybrane okulary korekcyjne" dostępne są w naszych Salonach oraz na visionexpress.pl.

**Szczegóły i regulamin akcji,,Black Week" dostępne są w naszych Salonach oraz na visionexpress.pl.

Oferty obowiązują w dniach 17-27.11.2023 r.

 

JOB 01056 VE Black Week 2023 Przeciwsloneczne CH 470x600px v1

top-secret.jpgHempMe_s.jpgmartes-sport.jpgpiekarnia-pod-telegrafem.jpglogo_s.jpgcrf_l_ss.jpgAlleBeauty.jpgapteka.jpgapart-h60.jpgeuronet-corporate-print-CMYK.jpg4f.jpgPERFEKT_5.jpgMES.jpgmango-2.pngplkpb_s.jpginglot.jpgsizeer.jpgGKT_ss.pngevenemen-logo.jpgpolskie-srebro-th1.jpgorange.jpgiqos.pngcrazy-bubble-logo.pngpoczta-polska.jpgbigstar.jpgHOUSE-LOGO.jpgreporter-young.pngsztosikimarty.jpgPRYMUS-AGD.pngreserved.jpgrtv-euro-agd.jpgjysk.jpgrylko.jpgkaes_logo_s200JPG.jpgplay.jpgcropp-th.pngdeichman-th.jpgreserved-kids.jpgbialcon.jpgtv-n.jpglogo_TATUUM.jpgvision-express.jpgsuperoffice.pngideal.pngcross21.jpggatta.jpgmagia.pnggreenpoint-th.pngtriumph-th.jpgvoyager_s.jpgkebab.jpgpepco.jpgccc.jpegkolporter.jpgsinsay.jpglogo-t-mobile-02.pngpralnia.pngwojas.jpgpitbull-logo.pngwkruk.jpgrossmann.jpg